Wielki sukces Igora Kasprowicza.

18.04.2024r. otrzymaliśmy bardzo dobrą wiadomość z Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Technicznej – Igor Kasprowicz, uczeń Zespołu Szkół w Lubawie, zdobył zaszczytny tytuł Laureata III Olimpiady Wiedzy Technicznej – to wyjątkowe osiągnięcie.

W trakcie ostatniego etapu Olimpiady, Igor wykazał się duża wiedzą oraz analitycznym podejściem do problemów technicznych, które zapewniły mu miejsce w elitarnym gronie Laureatów 50 edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Zdobyty tytuł otwiera Igorowi furtkę do wszystkich uczelni technicznych w Polsce. Jego pasja do nauki, ciekawość świata oraz systematyczna praca zaowocowały nie tylko indywidualnym sukcesem, ale także zasłużonym uznaniem wśród kolegów i nauczycieli.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Lubawie gorąco gratuluje Igorowi nie tylko wyjątkowego osiągnięcia, ale także jest dumna, iż reprezentował szkołę z godnością i profesjonalizmem. Mamy nadzieję, że jego sukces będzie stanowił inspirację dla wszystkich uczniów, zachęcając ich do dążenia do doskonałości i rozwijania swoich pasji.

Olimpiada Wiedzy Technicznej nie tylko promuje naukowe zamiłowanie i umiejętności praktyczne, ale także stawia uczniom wyzwania, które rozwijają ich umysłowe zdolności i kreatywność. Igor udowodnił, że z determinacją i zaangażowaniem, nawet największe wyzwania stają się możliwe do pokonania.

Ponownie gratulujemy Igorowi Kasprowiczowi osiągnięcia w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej!