KLASA I LO

Zestaw podręczników i programów nauczania Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego _ klasa 1
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 952/1/2022/z1 WSiP Język polski. Oblicza epok. Zakres podstawowy i rozszerzony. NOWA EDYCJA. D. Chemperek, A. Kalbarczyk Oblicza epok. Program nauczania języka polskiego. Liceum ogólnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autorzy: A. Kalbarczyk, K. Olejnik brak
Język angielski 1129/2/2021 Macmillan Impulse 2 A2+/B1 Student’s Book C. McBeth, P. Reilly, K. Kotorowicz-Jasińska Program nauczania j. angielskiego dla III etapu edukacyjnego (4-letnie liceum ogólnokształcące i 5-letnie technikum) na podbudowie II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) poziom III.1.P – zakres podstawowy, poziom III.1.R – zakres rozszerzony, M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgon Ćwiczenia – po ustaleniu z nauczycielem uczącym we wrześniu
Język niemiecki Nowa Era Wybór podręcznika po teście diagnozującym we wrześniu. #trends 1 lub #trends 2 Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Ewa Kościelniak – Walewska, Anna Życka Program nauczania języka niemieckiego. Podstawa programowa wariant III.2 Autor: Ewa Podpora – Polit Wybór ćwiczeń po teście diagnozującym we wrześniu. #trends 1 lub #trends 2 Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceów i techników. Ewa Kościelniak – Walewska
Filozofia 1063/2019 OPERON Folozofia. Podręcznik dla szkół podadpodstawowych. Maria Łojek-Kurzętkowska Filozofia. Zakres podstawowy. Promgam nauczania dla szkół ponadpodstawowych (liceum, technikum). Maria Łojek-Kurzętkowska brak
Historia W trakcie dopuszczenie WSIP Historia. Zakres podstawowy. NOWA EDYCJA. Autorzy: Michał Norbert Faszcza, Radosław Lolo, Krzysztof Wiśniewski Historia. Program nauczania historii. Liceum ogółnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autor Jakub Lorenc brak
Historia i teraźniejszość W trakcie dopuszczenia WSIP Historia i teraźniejszość. Podręcznik część 1. Autorzy: Izabella Modzelewska – Rysak, Leszek Rysak, Adam Cisek. Karol Wilczyński. W trakcie opracowania brak
Geografia 983/1/2019 Nowa Era Oblicza geografii 1 zakres podstawowy R.Malarz M.Więckowski Program nauczania geografii w zakresie podstawowym dla LO i technikum, Oblicza geografii,E.M.Tuz, B.Dziedzic, B.Korbel brak
Biologia 1006/1/2019 Nowa Era Biologia na czasie 1 zakres podstawowy A.Helmin J.Holeczek Program nauczania biologii dla LO i technikum, zakres podstawowy ,,Biologia na czasie”, K. Kłosowska Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy, Biologia na czasie 1
Chemia 1-994/1/2020 Nowa Era To jest chemia 1 Program nauczania chemii w zakresie podstawowym dla liceum ogólnokształcącego i technikum -To jest chemia. R.Hassa, A. J. Mrzigod brak
Fizyka 1001/1/2019 Nowa Era Odkryć fizykę 1 Program nauczania fizyki dla LO i technikum. Zakres podstawowy. Odkryć fizykę. M.Braun W.Śliwa brak
Matematyka 971/1/2019 Nowa Era MATeMAtyka_1. Zakres podstawowy. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres podstawowy .D. Ponczek brak
Informatyka 974/1/2022/z1 WSiP Informatyka 1. Zakres podstawowy. NOWA EDYCJA. Wanda Jochemczyk, Katarzyna Olędzka Program nauczania informatyki w liceum i technikum. Zakres podstawowy. Wanda Jochemczyk, Katarzyna Olędzka brak
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Edukacja dla bezpieczeństwa
Religia
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym
Historia 1102/1/2020. GWO Historia 1. Ślady czasu. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakresy podstawowy i rozszerzony, Łukasz Kępski, Jakub Kufel, Przemysław Ruchlewski, GWO, Gdańsk 2021. Ślady czasu. Program nauczania historii dla liceum ogólnokształcącego zakres rozszerzony, Dorota Jasik, Wanda Królikowska brak
Język polski 952/1/2022 952/2/2019 WSiP Język polski. Oblicza epok. Zakres podstawowy i rozszerzony. NOWA EDYCJA. D. Chemperek, A. Kalbarczyk Oblicza epok. Program nauczania języka polskiego. Liceum ogólnokształcące i tecznikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autorzy: A. Kalbarczyk, K. Olejnik brak
Wiedza o społeczeństwie Nowa Era W CENTRUM UWAGI 1 (NOWY!) Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum zakres rozszerzony, S. Drelich, A Janicki, J. Kięczkowska, J. Komorowski, E Martinek, A. Peisert, Nowa Era, Warszawa 2022. Nr ew. MEN (w trakcie aprobaty) brak
Biologia 1010/1/2019 Nowa Era Biologia na czasie 1 zakres rozszerzony M. Guzik, R. Kozik, R. Matuszewska, W.Zamachowski Program nauczania biologii dla LO i technikum, zakres rozszerzony ,,Biologia na czasie”, U. Poziomek brak
Chemia 1-991/1/2020 Nowa Era To jest chemia 1 Program nauczania chemii w zakresie rozszerzonym dla liceum ogólnokształcącego i technikum -To jest chemia. M.Litwin, S.Styka-Wlazło, J.Szymońska. brak
Język angielski realizacja podręcznika wybranego do j. angielskiego brak
Matematyka 988/1/2019 Nowa Era MATeMAtyka_1. Zakres podstawowy i rozszerzony. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres rozszerzony .D. Ponczek brak
Geografia 973/1/2019 Nowa Era Oblicza geografii 1 zakres rozszerzony R.Malarz, M.Więckowski, P.Kroh Program nauczania geografii w zakresie rozszerzonym dla LO i technikum, E.M.Tuz, B.Dziedzic, B.Korbiel Maturalne karty pracy 1 zakres rozszerzony Nowa Era
Fizyka 1002/1/2019 Nowa Era Zrozumień fizykę 2 Program nauczania fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Kształcenie ogólne w zakresie rozszerzonym. A. Byczuk, K.Byczuk, Z.Suwald, S.Suwald. brak
Uczniowie dokonują zakupu podręczników w zakresie rozszerzonym tylko dla przedmiotów w wybranym profilu klasy !!!