klasa I SB

rok szkolny 2023/2024

Zestaw podręczników i programów nauczania w Szkole Branżowej I stopnia _ klasa 1
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 1077/1/2019 OPERON Język polski. 1. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia. B. Chuderska Język polski. Program nauczania dla szkoły branżowej dla klas 1-3. Polski można polubić! Alicja Krawczuk -Goluch brak
Język angielski 1129/1/2022 Macmillan Impulse 1 A2/A2+ Student’s Book G. Holley, K. Pickering, M. Inglot Program nauczania j. angielskiego dla szkoły branżowej I stopnia. M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgoń – na podbudowie wymagań II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) – NPP 2019 Ćwiczenia – po ustaleniu z nauczycielem uczącym we wrześniu
Język niemiecki 1029/1/2019 Klett Genau ! 1. Carla Tkadleckova, Peter Tlusty Program nauczania języka niemieckiego dla klas 1-3 szkoły branżowej I stopnia. Justyna Ciecharowska. Klett brak
Historia 1078/1/2019 OPERON Historia. Podręcznik dla szkoły branżowej pierwszego stopania.Część 1. Autorzy: Mirosław Ustrzycki, Janusz Ustrzycki Historia. Program nauczania historii dla szkół branżowych. Jarosław Bonecki brak
Historia i teraźniejszość 2022 SOP Oświatowiec Toruń Historia i Teraźniejszość, Podręcznik dla szkoły branżowej Autorzy: Joanna Niszcz, Stanisław Zając. W trakcie opracowania. brak
Biznes i zarządzanie W trakcie procedury MEiN OPERON Biznes i zarządzanie Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia autorzy Zbigniew Smutek, Jarosław Korba W trakcie opracowania brak
Geografia 1110/1/2020 OPERON Geografia S.Kurek Program nauczania geografii dla szkoły branżowej I stopnia S.Kurek brak
Biologia 1072/1/2019 OPERON Biologia. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia, część 1. Autorzy: Beata Jakubik, Renata Szymańska Z BIOLOGIĄ W SZKOLE BRANŻOWEJ Program nauczania biologii dla branżowej szkoły I stopnia, dla absolwentów szkół podstawowych, Małgorzata Miękus, Wydawnictwo – Nowa Era brak
Fizyka 1086/1/2020 OPERON Fizyka 1, G.Kornaś Program nauczania fizyki dla szkoły branżowej I stopnia, E. Wołyniec brak
Matematyka 967/1/2019 NOWA ERA To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia Program nauczania matematyki dla branżowej szkoły I stopnia do serii „To się liczy!” Dorota Ponczek
Informatyka 1057/2019 OPERON Informatyka. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia. Wojciech Hermanowski Informatyka. Program nauczania dla szkoły branżowei I stopnia. Wojciech Hermanowski brak
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Edukacja dla bezpieczeństwa brak brak brak Program nauczania EDB: LO, technikum, szkoła branżowa; autor Bogusława Breitkopf; WSiP brak
Religia AZ-5-01/18 19.09.2018 św. Wojciech Klasa I AZ-51-01/18-PO-5/20 Droga do dojrzałej wiary Ku dorosłości – W poszukiwaniu dojrzałej wiary
Podręczniki z przedmiotów: język angielski lub język niemiecki oraz geografia lub biologia – należy kupować po uzgodnieniu z nauczycielem podczas pierwszych lekcji !!! – zależy od przydziału do odpowiednich oddziałów klasowych. Podręczniki z przedmiotów zawodowych należy kupować po uzgodnieniu z nauczycielem podczas pierwszych lekcji !!!