KLASA III LO

rok szkolny 2023/2024

Zestaw podręczników i programów nauczania Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego _ klasa 3
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 952/5/2021 952/6/2021 WSiP Język polski. Oblicza epok. Zakres podstawowy i rozszerzony. kl. 3. cz. 1 i 2. D. Chemperek, A. Kalbarczyk Oblicza epok. Program nauczania języka polskiego. Liceum ogólnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autorzy: A. Kalbarczyk, K. Olejnik brak
Język angielski 978-83-8152-407-0 ——————- ————– NPP: 959/1/2019, SPP: 958/1/2019 Macmillan Impulse 4 B2 Eoin Higgins, K. Kotorowicz-Jasińska; lub Checkpoint B2 David Spencer, Monika Cichmińska (w przypadku kontynuacji i dokończenia podręcznika) Program nauczania j. angielskiego dla III etapu edukacyjnego (4-letnie liceum ogólnokształcące i 5-letnie technikum) na podbudowie II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) poziom III.1.P – zakres podstawowy, poziom III.1.R – zakres rozszerzony, M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgon Ćwiczenia – po ustaleniu z nauczycielem uczącym we wrześniu
Język niemiecki 970/4/2021 Nowa Era #trends 4 Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Ewa Kościelniak – Walewska, Anna Życka Program nauczania języka niemieckiego. Podstawa programowa wariant III.2 Autor: Ewa Podpora – Polit #trends 4 Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceów i techników. Ewa Kościelniak – Walewska
Historia 987/3/2021 WSIP Historia. Zakres podstawowy. Autorzy: Jarosław Czubaty, Piotr Szlanta Historia. Program nauczania historii. Liceum ogółnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autor Jakub Lorenc brak
Podstawy przedsiębiorczości 1039/2020/z1 Nowa Era Krok w przedsiębiorczość Z.Makieła, T.Rachwał Program nauczania podstaw przedsiebiorczości dla LO i technikum, Krok w przedsiębiorczość, M.Niesłuchowski brak
Geografia 983/3/2021 Nowa Era Oblicza geografii 3 zakres podstawowy Cz.Adamiak, A.Dubownik, M.Świtoniak Program nauczania geografii w zakresie podstawowym dla LO i technikum, Oblicza geografii, E.M.Tuz, B.Dziedzic, B.Korbiel brak
Biologia 1006/3/2021 Nowa Era Biologia na czasie 3, zakres podstawowy, J.Holeczek Program nauczania biologii dla LO i technikum, zakres podstawowy ,,Biologia na czasie”, K Kłosowska brak
Chemia 2-994/2/2020 Nowa Era To jest chemia 2 Program nauczania chemii w zakresie podstawowym dla liceum ogólnokształcącego i technikum -To jest chemia. R.Hassa, A. J. Mrzigod brak
Fizyka 1001/3/2021 Nowa Era Odkryć fizykę 3 Program nauczania fizyki dla LO i technikum. Zakres podstawowy. Odkryć fizykę. M.Braun W.Śliwa brak
Matematyka 971/3/2021 Nowa Era MATeMAtyka_3. Zakres podstawowy. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres podstawowy .D. Ponczek brak
Informatyka 974/3/2021 WSiP Informatyka 2. Zakres podstawowy. Wanda Jochemczyk, Katarzyna Olędzka Program nauczania informatyki w liceum i technikum. Zakres podstawowy. Wanda Jochemczyk, Katarzyna Olędzka brak
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Religia AZ-3-01/18 19.09.2018 św. Wojciech Szukam nadziei (red.) ks. dr Radosław Mazur Z Bogiem w dorosłe życie – W poszukiwaniu nadziei
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym
Historia 982/3/2021 WSiP HISTORIA 3. Podręcznik. Liceum i technikum Zakres rozszerzony, J. Choińska-Mika, P. Szlanta, K. Zielińska, WSiP, Warszawa 2021. Jolanta Choińska-Mika, Katarzyna Zielińska, Jakub Lorenc, Historia. Program nauczania: liceum ogólnokształcące i technikum, zakres rozszerzony. brak
WOS 1035/3/2021 Nowa Era W CENTRUM UWAGI 3. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum zakres rozszerzony, S. Drelich, A. Janicki, J. Kięczkowska, A. Makarewicz-Marcinkiewicz, L. Węgrzyn-Odzioba, Nowa Era, Warszawa 2021. W centrum uwagi. Program nauczania WOS dla LO i T zakres rozszerzony (po szkole podstawowej), Barbara Furman. brak
Język angielski realizacja podręcznika wybranego do j. angielskiego brak
Biologia 1010/3/2021 Nowa Era Biologia na czasie 3, zakres rozszerzony, autorzy: F.Dubert, M. Guzik, A. Helmin, J. Holeczek, S Krawczyk, W.Zamachowski Program nauczania biologii dla LO i technikum, zakres rozszerzony ,,Biologia na czasie”, U. Poziomek brak
Chemia 2-991/2/2020 Nowa Era To jest chemia 2 Program nauczania chemii w zakresie rozszerzonym dla liceum ogólnokształcącego i technikum -To jest chemia. M.Litwin, S.Styka-Wlazło, J.Szymońska. brak
Matematyka 988/3/2021 Nowa Era MATeMAtyka_3. Zakres podstawowy i rozszerzony. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres rozszerzony .D. Ponczek brak
Geografia 973/3/2021 Nowa Era Oblicza geografii 3 zakres rozszerzony M.Świtoniak, T.Wieczorek, R.Malarz Program nauczania geografii w zakresie rozszerzonym dla LO i technikum, E.M.Tuz, B.Dziedzic, B.Korbiel Maturalne karty pracy 3 zakres rozszerzony Nowa Era
Uczniowie dokonują zakupu podręczników w zakresie rozszerzonym tylko dla przedmiotów w wybranym profilu klasy !!! Podręcznik z języka angielskiego zostanie podany po ustaleniu z nauczycielem przedmiotu we wrześniu.