Klasa II SB

rok szkolny 2023/2024

Zestaw podręczników i programów nauczania w Szkole Branżowej I stopnia _ klasa 2
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 1077/2/2020 OPERON Język polski. 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia. Katarzyna Tomaszek Język polski. Program nauczania dla szkoły branżowej dla klas 1-3. Polski można polubić! Alicja Krawczuk -Goluch brak
Język angielski 1129/1/2022 Macmillan Impulse 1 A2/A2+ Student’s Book G. Holley, K. Pickering, M. Inglot Program nauczania j. angielskiego dla szkoły branżowej I stopnia. M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgoń – na podbudowie wymagań II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) – NPP 2019 Ćwiczenia – po ustaleniu z nauczycielem uczącym we wrześniu
Język niemiecki 1029/1/2019 Klett Genau ! 2. Carla Tkadleckova, Peter Tlusty Program nauczania języka niemieckiego dla klas 1-3 szkoły branżowej I stopnia. Justyna Ciecharowska. Klett brak
Historia 1078/2/2020 OPERON Historia. Podręcznik dla szkoły branżowej pierwszego stopania. Część 2. Autorzy: Mirosław Ustrzycki, Janusz Ustrzycki Historia. Program nauczania historii dla szkół branżowych. Jarosław Bonecki brak
Geografia 1110/2/2020 OPERON Geografia S.Kurek Program nauczania geografii dla szkoły branżowej I stopnia S.Kurek brak
Fizyka 1086/2/2020 Operon Fizyka 2, G.Kornaś Program nauczania fizyki dla szkoły branżowej I stopnia, E. Wołyniec brak
Matematyka 967/2/2020 Nowa Era To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia Program nauczania matematyki dla branżowej szkoły I stopnia do serii „To się liczy!” Dorota Ponczek brak
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Religia AZ-5-01/18 19.09.2018 św. Wojciech Klasa II AZ-52-01/18-PO-10/21 Droga do nadziei (red.) ks. dr Radosław Mazur Ku dorosłości – W poszukiwaniu nadziei
Podręczniki z przedmiotów zawodowych należy kupować po uzgodnieniu z nauczycielem podczas pierwszych lekcji !!!