Harmonogram dostępności nauczycieli Zespołu Szkół

Nazwisko Imię Dzień tygodnia
dostępności
Godziny
dostępności
Miejsce
dostępności
Aranowski Patryk poniedziałek 11:40-12:40 pokój nauczycieli w-f
Bartkowski Krzysztof czwartek 12:35-13:3 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Bednarczyk Anna czwartek 13:30-14:30 pokój nauczycieli w-f
Bojarski Jędrzej poniedziałek 9:50 – 10:50 K13
Dembicka- Łasecka Hanna środa 10:35-11:35 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Elminowski Zbigniew czwartek 9:50 – 10:50 K13
Ewertowska Małgorzata czwartek 9:50 – 10:50 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Figurski Paweł wtorek 9.45-10.45 Pokój nauczycielski, ulica Gdańska
Figurski Tadeusz czwartek 8:50-9:50 K13
Gajewski Mirosław środa 9:40 – 10:40 pokój nauczycieli wf
Granacka Katarzyna czwartek 12:40-13:40 pokój nauczycielski ulica Gdańska
Halberski Janusz czwartek 8:50-9:50 WS3
Hincman Sara środa 10:35-11:35 pokój nauczycielski ulica Gdańska
Jabłońska Lucyna wtorek 10:50 -11:50 pokój nauczycielski ulica Gdańska
Jankowska Małgorzata środa 14:30- 15:30 pokój nauczycielski ul.Gdańska
Jaworska Danuta czwartek 11:40-12:40 pokój nauczycielski, ulica Kupnera 12
Kaczorowska Joanna czwartek 9.30-10.30 gabinet 9
Kawka Dorota czwartek 9.50-10.50 pokój nauczycieli w-f
Klimkowski Jarosław piątek 7:45-8:45 K12a
Knitter Wioleta środa 12.35 – 13.35 pokój nauczycielski Kupnera (przy WS 5) co drugi tydzień od 03.01
Koszewski Jacek wtorek 10.35-11.35 pokój nauczycielski ulica Gdańska
Kowalkowska Monika środa 12:35- 13:35 pokój nauczycielski, ul. Gdańska
Krawiecka Iwona środa 10:40-11:40 SZPIK ul. Gdańska
Kroplewska Katarzyna poniedziałek 9.50-10.50 pokój nauczycielski ulica Kupnera
Kuczyńska Joanna poniedziałek 9:30-10:30 gabinet 9
Kuligowska Elżbieta poniedziałek 10.50-11.50 pokój nauczycielski ulica Gdańska
Kuligowski Piotr czwartek 11.45-12.45 zaplecze sali G26
Kulwicki Waldemar środa 12.45 – 13.45 pokój nauczycieli wychowania fizycznego
Kułdosz Tomasz piątek 08.50 – 09.50 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Liegman-Borkowska Irena piątek 12.40-13.40 pokój nauczycielski, ul. Gdańska
Lontkowski Piotr środa 12:35 – 13:35 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Łaniewski Dariusz czwartek 8:50-9:50 WS3
Łążyńska Paulina poniedziałek 18.00-19.00 pokój wychowawców internat
Milkowski Marcin piątek 15.15-16.15 pokój nr 4, ul. Gdańska
Miszczak Magdalena poniedziałek 13:30-14:30 biblioteka szkolna
Modrzewska Anna piątek 10.35-11.35 pokój nauczycielski, ul. Gdańska 25
Muszyńska Izabela wtorek 9:50-10:50 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Neumann Jarosław poniedziałek 14:25-15:25 WS1
Niedźwiecka Anna środa 11:40-12:40 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Olejniczak Krzysztof piątek 12:45-13:45 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Pankowski Jarosław wtorek 9:40-10:40 WS 1
Pawska Magdalena piątek 7:00-8:00 pokój wychowawców Internatu, ul. Kupnera
Pawski Krystian czwartek 8:50-9:50 WS4
Piechocka- Miszel Anna poniedziałek 10:45-11:45 pokój nauczycielski ul. Gdańska 25
Pilarska Dorota wtorek 12:35-13:35 Pokój nauczycielski ul.Gdańska 25
Piontek Anna piątek 10.35-11.35 pokój nauczycielski ul.Kupnera
Pokojska Agnieszka poniedziałek 11:40- 12:40 pokój nauczycielski ul.Gdańska 25
Rogowski Tomasz czwartek 11:40-12:40 pokój nauczycielski ul. Gdańska 25
Rybicka Magdalena środa 10.35-11.35 pokój nauczycielski ul.Gdańska 25
Samoszuk Andrzej wtorek 10.40 – 11.40 pokój nauczycieli w-f, przy sali gimnastycznej
Seroczyński Krzysztof piątek 11.40 – 12.40 pokój nauczycielski ul.Gdańska 25
Siemiątkowska Ewa poniedziałek 15:00-16:00 sekretariat uczniowski, ul. Gdańska 25
Sienkiewicz Anna wtorek 12:35-13.35 Pokój nauczycielski ul. Gdańska 25
Szczawińska Anna wtorek 09.40-10.40 pokój nauczycielski ul. Gdańska 25
Szczawiński Rafał poniedziałek 14:30-15:30 G6
Szmelter Jacek czwartek 8.50-9.50 WS4
Szydłowska Justyna czwartek 10.35-11.35 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Śliwiński Paweł czwartek 10.35-11.35 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Śmiechowska Lidia wtorek 9.40-10.40 pokój przy gabinecie wicedyrektorów
Śmigielski Krzysztof piątek 7:00-8.00 strzelnica
Urbaniak Dawid czwartek 11.40 – 12.40 pokój nauczycielski ul. Kupnera
Wardowska Hanna wtorek 13:30 – 14:30 K10
Wiecierzycki Krzysztof piątek 09.40 – 10.40 pokój nauczycielski, Kupnera
Wiśniewska Anna czwartek 10.35-11.35 Pokój nauczycielski
Wiśniewska Agnieszka wtorek 12.45-13.45 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Wiśniewska Dorota środa 8.45-9.45 pokój nauczycielski, ul. Gdańska
Wiśniewski Sławomir piątek 10:35-11:35 pokój nauczycieli w-f
Wójcik-Wiśniewska Krystyna wtorek 8:55-9:55 pokój nauczycielski, ul. Gdańska
Wrońska Joanna wtorek 7.45-8.45 pokój przy gabinecie wicedyrektorów
Wyżlic Helena środa 12:35-13:35 pracownia gastronomiczna
Zabłotna Małgorzata poniedziałek 12:35-13:35 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Zawadzka Anna środa 10:40-11:40 pokój nauczycielski ul. Gdańska
Zedlewska- Lontkowska Kinga poniedziałek 11:40-12.40 pokój nauczycielki ul. Gdańska