Konkursy

KONKURS FOTO

KEEP CALM AND LOVE … AUSTRALIA

31 maja w naszej szkole odbędzie się czwarta edycja Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Tegorocznym tematem przewodnim będzie AUSTRALIA.

Konkurs będzie składał się z dwóch części i będzie miał formę quizu przeprowadzonego z wykorzystaniem smartfonów i Internetu (dlatego ważne jest by uczniowie posiadali swoje telefony z dostępem do Internetu). Dopuszczalne jest łączenie się w drużyny 2-osobowe.

Etap I będzie polegał na rozwiązaniu quizu dotyczącego kultury.

Oto odnośniki do ciekawych stron internetowych, na których można poćwiczyć rozwiązywanie testów sprawdzających znajomość faktów dotyczących Australii:

http://travel.nationalgeographic.com/travel/countries/australia-quiz/
http://www.portaloceania.com/au-diverses-tests-ing.htm
http://www.enchantedlearning.com/school/australia/Australiaquiz.shtml
http://www.mythocreatology.com/Facts.html

Etap II będzie polegał na rozwiązaniu quizu dotyczącego słownictwa.

Oto link do zestawu na platformie quizlet:

https://quizlet.com/267880166/australian-vocabulary-flash-cards/?fbclid=IwAR18629nXFT47NqyLFME_eMagLponOQc4EK8Bg97Yr_IBDSYpeQbLCOfTv8

Zapisy i więcej informacji na temat materiałów do nauki u nauczycieli języka angielskiego.

Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół w Lubawie organizuje konkurs plastyczny – „Biblioteka moich marzeń”. Prace należy wykonać dowolną techniką plastyczną w formacie A4 lub A3.  Prace można składać do biblioteki szkolnej do dnia 30.11.2018r. do p. Magdaleny Miszczak. Na zwycięzców czekają nagrody książkowe.

Serdecznie zapraszamy!

 

‘Perfect Love Message’

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z j. angielskiego ‘Perfect Love Message’, polegającym na napisaniuwalentynki/wiersza/listu o tematyce miłosnej.
Najlepsze prace i udział w konkursie nagrodzimy. 
Termin składania: 9.02.2018r.