Klasa III SB

rok szkolny 2023/2024

Zestaw podręczników i programów nauczania w Szkole Branżowej I stopnia _ klasa 3
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 1077/3/2021 OPERON Język polski. 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia. Katarzyna Tomaszek Język polski. Program nauczania dla szkoły branżowej dla klas 1-3. Polski można polubić! Alicja Krawczuk -Goluch brak
Język angielski 1129/1/2022 ———- NPP: 959/1/2019, SPP: 958/1/2019 Macmillan Impulse 1 A2/A2+ Student’s Book G. Holley, K. Pickering, M. Inglot; lub Checkpoint A2+/B1 David Spencer, Monika Cichmińska (w przypadku kontynuacji i dokończenia podręcznika) Program nauczania j. angielskiego dla szkoły branżowej I stopnia. M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgoń – na podbudowie wymagań II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) – NPP 2019 Ćwiczenia – po ustaleniu z nauczycielem uczącym we wrześniu
Historia 186/2020 OPERON Historia. Podręcznik dla szkoły branżowej pierwszego stopania. Część 3. Autorzy: Mirosław Ustrzycki, Janusz Ustrzycki Historia. Program nauczania historii dla szkół branżowych. Jarosław Bonecki brak
Wiedza o społeczeństwie 1065/2019 OPERON Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik dla szkoły branżowej pierwszego stopnia. Autorzy: Zbigniw Smutek, Beata Surmacz, Jan Maleska. Wiedza o społeczeństwie. Program naucznia dla szkoły branżowej. Antonina Telicka – Bonecka brak
Geografia 1110/3/2021 OPERON Geografia S.Kurek Program nauczania geografii dla szkoły branżowej I stopnia S.Kurek brak
Fizyka 1086/3/2021 Operon Fizyka 3, G.Kornaś Program nauczania fizyki dla szkoły branżowej I stopnia, E. Wołyniec brak
Matematyka 967/3/2021 NOWA ERA To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia Program nauczania matematyki dla branżowej szkoły I stopnia do serii „To się liczy!” Dorota Ponczek
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Religia AZ-4-01/18 19.09.2018 św. Wojciech Droga do dojrzałej miłości (red.) ks. dr Radosław Mazur Z Bogiem w dorosłe życie – W poszukiwaniu miłości
Podręczniki z przedmiotów zawodowych należy kupować po uzgodnieniu z nauczycielem podczas pierwszych lekcji !!!