KLASA 4 LO

rok szkolny 2023/2024

Zestaw podręczników i programów nauczania Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego _ klasa 4
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 952/7/2022 WSiP Język polski. Oblicza epok. Zakres podstawowy i rozszerzony. kl. 4. D. Chemperek, A. Kalbarczyk Oblicza epok. Program nauczania języka polskiego. Liceum ogólnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autorzy: A. Kalbarczyk, K. Olejnik brak
Język angielski 1139/2022 Macmillan Repetytorium. Podręcznik do szkół ponadpodstawowych. M. Rosińska, L. Edwards, M. Cichmińska Poziom podstawowy i rozszerzony Program nauczania j. angielskiego dla III etapu edukacyjnego (4-letnie liceum ogólnokształcące i 5-letnie technikum) na podbudowie II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) poziom III.1.P – zakres podstawowy, poziom III.1.R – zakres rozszerzony, M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgon brak
Język niemiecki ? Draco Repetytorium .Język Niemiecki. Lena Biedroń, Małgorzata Kazmierczak, Sławomira Kołsut. Draco Program nauczania języka niemieckiego. Podstawa programowa wariant III.2 Autor: Lena Biedroń, Małgorzata Kazmierczak, Sławomira Kołsut. Draco brak
Historia 984/4/2022 WSIP Historia. Zakres podstawowy. Autorzy: Piotr Szlanta, Andrzej Zawistowski Historia. Program nauczania historii. Liceum ogółnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autor Jakub Lorenc brak
Matematyka 971/4/2022 Nowa Era MATeMAtyka_4. Zakres podstawowy. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres podstawowy .D. Ponczek brak
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Religia św. Wojciech Szukam dojrzałej miłości, red. ks. Radosław Mazur Z Bogiem w dorosłe życie – W poszukiwaniu miłości
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym
Historia 982/4/2022 WSiP HISTORIA 4. Podręcznik. Liceum i technikum Zakres rozszerzony, J. Choińska-Mika, P. Szlanta, A. Zawistowski, WSiP, Warszawa 2022. Jolanta Choińska-Mika, Katarzyna Zielińska, Jakub Lorenc, Historia. Program nauczania: liceum ogólnokształcące i technikum, zakres rozszerzony. brak
WOS 1035/4/2022 Nowa Era W CENTRUM UWAGI 4. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum zakres rozszerzony, L. Czechowska, S. Drelich, Nowa Era, Warszawa 2022. W centrum uwagi. Program nauczania WOS dla LO i T zakres rozszerzony (po szkole podstawowej), Barbara Furman. brak
Język angielski realizacja podręcznika wybranego do j. angielskiego
Biologia 1010/4/2022 Nowa Era Biologia na czasie 4. zakres rozszerzony, autorzy: F.Dubert, M. Jurgowiak, W.Zamachowski Program nauczania biologii dla LO i technikum, zakres rozszerzony ,,Biologia na czasie”, U. Poziomek brak
Chemia 2-991/2/2020 Nowa Era To jest chemia 2 Program nauczania chemii w zakresie rozszerzonym dla liceum ogólnokształcącego i technikum -To jest chemia. M.Litwin, S.Styka-Wlazło, J.Szymońska. brak
Matematyka 988/4/2022 Nowa Era MATeMAtyka_4. Zakres podstawowy i rozszerzony. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres rozszerzony .D. Ponczek brak
Geografia 973/4/2022 Nowa Era Oblicza geografii 4 zakres rozszerzony T.Rachwał, Cz.Adamiak, M.Świtoniak Program nauczania geografii w zakresie rozszerzonym dla LO i technikum, Oblicza geografii, E.M.Tuz, B.Dziedzic, B.Korbiel Maturalne karty pracy 4, zakres rozszerzony, Nowa era
Uczniowie dokonują zakupu podręczników w zakresie rozszerzonym tylko dla przedmiotów w wybranym profilu klasy !!! Podręcznik z języka angielskiego zostanie podany po ustaleniu z nauczycielem przedmiotu we wrześniu.