Udział Igora Kasprowicza w III etapie Olimpiady Wiedzy Technicznej

Uczeń klasy VB Technikum Elektrycznego Igor Kasprowicz zakwalifikował się do trzeciego, ostatniego etapu ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Techniczne, który odbył się 06.04.2024r. w Politechnice Warszawskiej. Brało w nim udział 36 osób z różnych regionów kraju. To niezwykłe osiągnięcie, które cieszy naszą społeczność i stanowi powód do dumy. Jest to nie tylko potwierdzenie wysokiego poziomu nauczania, ale również dowód na to, że nasza szkoła wychowuje młodych ludzi gotowych na wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności.

Olimpiada Wiedzy Technicznej to prestiżowy konkurs, który stawia przed uczestnikami wyzwania z zakresu nauk ścisłych oraz technicznych. Igor Kasprowicz, wykazując się wyjątkową wiedzą i zaangażowaniem, dotarł do ostatniego etapu Olimpiady, reprezentując naszą szkołę na ogólnopolskim forum jako jedyny reprezentant województwa warmińsko-mazurskiego.

Igor miał okazję zmierzyć się z trudnymi zadaniami i problemami, testując swoje umiejętności oraz kreatywność. Jego udział w tym konkursie stanowi wyraz nie tylko osobistej ambicji, ale także zaangażowania w rozwój swoich umiejętności technicznych oraz pasji do nauki.

Teraz czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu, wierząc, że nasz uczeń osiągnie kolejny sukces  stając się Finalistą lub Laureatem Olimpiady.

Igor Kasprowicz może być wzorem dla swoich kolegów i koleżanek oraz inspiracją do działania i rozwoju dla wszystkich uczniów.

Trzymamy kciuki za jego dalsze sukcesy!