Szkolenie teoretyczno- praktyczne

Dnia 19 marca 2024 roku odbyło się szkolenie teoretyczno- praktyczne dla uczniów Branżowej Szkoły Pierwszego Stopnia Zespołu Szkół w Lubawie w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, przeprowadzone przez przedstawicieli firm N!NEKSUS, K2, Mahle, oraz Przedstawicielem EV REPAIR GARAGE sieci serwisów specjalizujących się w obsłudze samochodów z napędem elektrycznym.  Tematyka szkolenia związana była  z  wiedzą i zdobyciem umiejętności w zakresie użytkowania, montażu eksploatacji i konserwacji części i zespołów mechanizmów samochodowych. Na końcu szkolenia na naszym boisku szkolnym odbyła się prezentacja samochodu  z napędem elektrycznym TESLA. Spotkanie to było zorganizowane dzięki uprzejmości Pana inż. Romana Czacharowskiego i Pani Anny Kruszyńskiej, którym serdecznie dziękujemy.

                                                                                                         Piotr Kuligowski

                                            Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych