Halowe Mistrzostwa Województwa w skoku wzwyż i pchnięciu kulą

3 marca 2023r. na obiektach OSiR w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa w skoku wzwyż, pchnięciu kulą – V Memoriał Pamięci Zbigniewa Kuligowskiego i biegi przełajowe Pamięci Wacława Wasieli.

Były to wspólne zawody dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w których wzięło udział ponad 200 uczniów. Nasi lekkoatleci pięciokrotnie stawali na podium.

Pierwsze miejsce w pchnięciu kulą z wynikiem 14,21m zajęła Klaudia Kucińska, druga była Nikola Krotowska, a trzecia Patrycja Ligman. Natomiast w rozgrywanych na tych mistrzostwach biegach przełajowych na dystansie 1000m z wynikiem 2:56 triumfował Paweł Rafiński, a na drugim miejscu uplasował się Dawid Pruchniewski. Opiekunem naszych uczniów był Patryk Aranowski.