Każdy posiada pasję – trzeba ją tylko odkryć.

Podczas jednej z lekcji wychowawczych uczniowie klasy 1 N wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Granacką mieli okazję poszerzyć swoją wiedzą dotycząca popularnych samochodów HOT WHEELS, którymi wielkimi pasjonatami są Filip Fidora i Huber Perszke. 

Uczniowie przygotowali wciągające wystąpienie przed klasą dotyczącą, tych produkowanych już od lat 60-tych, kultowych zabawek. Następnie mieliśmy okazję podziwiać tylko część całej kolekcji należącej do Filipa, a nawet pojeździć samochodzikami. Na koniec lekcji chłopcy sprawdzili naszą uwagę i skupienie. Mieliśmy za zadanie rozwiązać quizz. Warto dodać, iż samochody HOT WHEELS produkuje amerykańska Mattel, z fabryk której pochodzą również lalki Barbie.

Filipowi i Hubertowi dziękujemy za dzielenie się pasją.

Wierzymy, że każdy z Was ma jakąś ukrytą pasję, które poświęca cenny czas poza godzinami spędzonymi w murach naszej szkoły.

Miejcie odwagę się nimi dzielić.

Sami zobaczcie ile tych HOT WHEELS – ów u nas było!