ZAWODY – GRY PLANSZOWE

W marcu odbyły się w Internacie zawody w grach planszowych. Uczestnicy rywalizowali między sobą w dwóch kategoriach : I – szachy ; II – warcaby. Każdy z grających otrzymał drobny upominek a zwycięzcy w obu kategoriach zostali zwolnieni z dyżurów porządkowych w Internacie do końca roku szkolnego 2018/2019.

Wyniki :

SZACHY

I miejsce – Pawłowski Daniel

II miejsce – Jasiński Kacper

III miejsce – Szczepański Kacper

WARCABY

I miejsce – Knorps Tomasz

II miejsce – Jasiński Kacper

III miejsce – Urban Krzysztof

Gry planszowe to alternatywny sposób na spędzanie czasu wolnego w oderwaniu od jakże popularnych gier komputerowych. To świetny sposób na efektywny relaks dający możliwość nawiązania relacji bezpośredniej z drugim człowiekiem „twarzą w twarz”. To również nabywanie umiejętności bycia fair- play w obliczu rywalizacji. Nasi wychowankowie stanęli na wysokości zadania a rywalizacja przebiegała w miłej , koleżeńskiej atmosferze.