II Turniej stołowej piłki nożnej

Wiosna- cieplejszy wieje wiatr,
Wiosna- znów nam ubyło lat,
Wiosna, wiosna wkoło, rozkwitły bzy…..
W rytm piosenki Skaldów Wychowankowie Internatu Zespołu Szkół w Lubawie, w dniu 21.03.2024r. witając wiosnę, wzięli udział w II Turnieju Stołowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Lubawie.
Osiem drużyn stanęło do rywalizacji a ich skład obejmował różnorodne grupy, takie jak Dyrekcja, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele, wychowawcy Internatu, uczniowie ZS, wychowankowie Internatu oraz przedstawiciele Administracji i konserwatorzy.
Po zaciętej rywalizacji wyłoniono trzy najlepsze drużyny:
I miejsce: Wychowankowie Internatu
II miejsce: Administracja
III miejsce: Uczniowie Zespołu Szkół
Był to czas pełen sportowej pasji, radości, uśmiechów i wzajemnego dopingowania w życzliwej atmosferze. Pizzerki przygotowane przez uczniów ZS, pod kierunkiem Pani Heleny Wyżlic i słodkości od Wychowawców Internatu dodatkowo umiliły atmosferę turnieju.
Wszyscy doskonale się bawili a zwycięzcy już trenują na przyszły rok…
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
Wychowawcy Internatu