„Kasa dla Asa”- stypendia przyznane

W marcu br. WMSSE ogłosiła konkurs stypendialny dla uczniów Szkół Branżowych I stopnia oraz techników. W mijającym tygodniu konkurs został rozstrzygnięty. Miło nam poinformować, że stypendia w wysokości 1000,00 zł otrzyma sześciu uczniów, w tym 2 z Zespołu Szkół w Lubawie! Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. po rozpatrzeniu wniosków przyznał stypendia za I semestr roku szkolnego 2022/2023 następującym uczniom: Bartoszowi Szymańskiemu oraz Hubertowi Wyralskiemu.

Do programu stypendialnego „Kasa dla Asa” ogłoszonego przez W-MSSE S.A. zgłoszonych zostało ponad 50 uczniów z blisko 20 szkół. Wybrać finałową szóstkę nie było łatwo. Każdy ze zgłoszonych wyróżniał się dobrymi wynikami w nauce i dodatkowymi osiągnięciami. Wśród nich byli m.in. laureaci różnych konkursów, a nawet stypendyści premiera.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach programu stypendialnego „Kasa dla Asa” Nabór wniosków za II semestr roku szkolnego 2022/23 ruszy we wrześniu br.