VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach.

O tym, że w życiu podatki odgrywają ważną rolę w życiu każdego obywatela, po raz kolejny przekonali się uczniowie naszej szkoły. 12 kwietnia uczniowie Sylwia Pruchniewska, Łukasz Łużyński oraz Damian Tuszyński wraz z Panią Jolantą Kamińską udali się w podróż do Katowic, gdzie 13 kwietnia odbył się VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach. Pierwszym etapem konkurs, był egzamin pisemny składający się z 20 pytań dotyczących prawa podatkowego, 24 najlepszych wyników wchodziło do finału, którym był egzamin ustny, gdzie wybór pytań odbywał się poprzez losowanie.

Nasi uczniowie pochwalili się ogromną wiedzą, gdyż wszyscy przeszli do finałowego drugiego etapu.

Olbrzymie gratulacje należą się wszystkim, a szczególnie Łukaszowi, który zajął X miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach, stając się Laureatem.

Życzymy dalszych sukcesów!

 

Gallery Wordpress