TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH

W dobie rozrywek, jakie oferuje komputer i Internet, gry planszowe zaczynają powoli wracać do łask. Planszówki poprawiają refleks i koncentrację, oddziałują na wyobraźnię i wzmacniają pamięć a przede wszystkim gwarantują wspaniałą i emocjonującą zabawę. Ta forma rozrywki jest idealna dla grupy jaką jest młodzież internacka.

W  Internackim Turnieju Gier Planszowych, zorganizowanym  przez wychowawczynię Annę Bednarczyk, startujący zawodnicy zmierzyli się w grach takich jak warcaby, domino, szachy, bierki.   Dla miłego spędzania czasu wolnego młodzież grała również w chińczyka, karty uno, scrabble i układała jengę. Rozgrywki były bardzo zacięte, a uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem , świetnie się przy tym bawiąc. Zwycięzcy otrzymali nagrody.

Oto nasi zwycięzcy:

Warcaby:

                  I miejsce  Tomasz Perowicz   

                  II miejsce  Patryk Dąbrowski

                  III miejsce Tomasz Knorps i Daniel Pawłowski 

Szachy:

                  I miejsce Tomasz Perowicz    

                  II  miejsce   Adrian Lewandowski

                  III miejsce Kacper Jasiński          

Bierki:

                   I miejsce  Damian Wardowski

                   II miejsce Krzysztof Urban

                   III miejsce Tomasz Perowicz

Domino:    

                  I miejsce  Patryk Dąbrowski  

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

Anna Bednarczyk