SIGG 2024

Od poniedziałku 26 lutego 2024 rusza drugi etap Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Podczas tego etapu Gry będzie można inwestować w kontrakty terminowe.

Jednocześnie informuję o sukcesach w części inwestycyjnej SIGG – 1 miejsce w województwie warmińsko-mazurskim zdobył zespół: VAMOS ze stopą zwrotu 18,69% w składzie Paweł Rafiński 3B oraz Bartłomiej Malinowski IVB.

Wszystkim uczestnikom SIGG życzymy sukcesów w dalszych inwestycjach.

Zakończyła się część edukacyjna Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. W naszej szkole są również uczniowie, którzy zaangażowali się w tą część jednocześnie inwestując w SIGG. Karolina Jaroszewska 2H oraz Jędrzej Świątkowski 2H zostali nagrodzeni przez FUNDACJĘ GPW za aktywny udział w panelu edukacyjnym Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Jędrzej został nagrodzony trzykrotnie!!!

 

Opiekunami uczniów są:

Dorota Pilarska

Rafał Szczawiński