Turniej piłki nożnej chłopców – Ostróda 2023

21 listopada udaliśmy się do Ostródy na turniej piłki nożnej chłopców. Prawo udziału w rozgrywkach zapewnili sobie zwycięzcy zawodów z powiatów: iławskiego, ostródzkiego, działdowskiego i nowomiejskiego. W imprezie wzięły udział trzy ekipy. Grano systemem ,,każdy z każdym” 2×15 minut. Pierwszy mecz rozegrały ekipy ZS Lubawa i LO Ostróda. Do przerwy przegrywaliśmy 3:1, natomiast po przerwie mecz był już bardziej wyrównany. Pod koniec meczu strzeliliśmy gola kontaktowego. Zabrakło trochę szczęścia i przegraliśmy 4:3.

Gdyby nie trzy nasze strzały w poprzeczkę i słupek gra mogłaby potoczyć się inaczej. Drugi mecz wygrało LO Ostróda z LO Nowe Miasto Lubawskie 6:2. Ostatni mecz rozegraliśmy z LO Nowe Miasto Lubawskie. W ciągu 30 minut strzeliliśmy 15 bramek, nie tracąc żadnej.