ZAPROSZENIE – 150 LAT ISTNIENIA SZKOŁY

Obraz zawierający tekst, Czcionka, logo, Grafika Opis wygenerowany automatycznie

„Powróćmy jak za dawnych lat…” – tymi wymownymi słowami zapraszam w imieniu własnym, całego grona pedagogicznego, pracowników, uczniów oraz rodziców na uroczyste obchody 150 lat istnienia w Lubawie szkolnictwa średniego, które odbędą się 13 października w budynku Zespołu Szkół przy ul. Gdańskiej 25.

Każdy jubileusz jest okazją do wspomnień, zadumy i refleksji nad przebytą drogą. Powróćmy wspólnie do dawnych lat. Spotkajmy się na uroczystych obchodach tej, jakże ważnej dla Lubawy jednostki edukacyjnej, która już od 150 lat kształtuje przyszłe pokolenia.

Do zobaczenia 13 października!

                                                                                                                                                                              Z poważaniem

                                                                                                                                                                           Marek Borkowski

                                                                                                                                                              Dyrektor Zespołu Szkół  w Lubawie