Dzień sportu 2023

Dnia 1 czerwca 2023r odbył się w szkole Dzień Sportu. W zawodach wzięło udział 21 drużyn z następujących klas 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 1H, 1M, 1N, 2A, 2B, 2D, 2G, 2H, 2N, 2M, 3G, 3H, 3N, 4B, 4D, które wystawiły 10 osobowe zespoły.

Drużyny rywalizowały na boisku szkolnym w następujących konkurencjach: rzuty do kosza, rzuty do bramki, rzutki, kręgle, skok w dal z miejsca i tor przeszkód.

Rywalizacja była bardzo zacięta do samego końca. Zwyciężyła drużyna klasy 4D, drugie miejsce zajęła klasa 4B, trzecie miejsce klasa 1D. Zwycięskie zespoły mogły wybrać nagrodę dla swojej klasy, i tak poszczególne klasy wybrały, 4D wyjście na pizzę, 4B wyjście na lody, 1D wyjście do kina.

Pozostałe klasy otrzymają dyplomy na zakończeniu roku szkolnego. Wszystkim klasom i ich wychowawcom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za wspólną zabawę.

Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.