Pożegnanie pracowników szkoły

Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,

wtedy dopiero wszystko się zaczyna…

W dniu 20 czerwca 2022 r. w auli Zespołu Szkół w Lubawie odbyło się spotkanie, podczas którego pożegnano pracowników szkoły odchodzących na emeryturę: Panią  Elżbietę Kuligowską – wieloletnią nauczycielkę matematyki oraz pracownika niepedagogicznego – Panią Mirosławę Szczepańską.

 Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym, ale i trudnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To chwila, która zmusza do refleksji. W czasie wygłaszanych przemówień padały przede wszystkim słowa uznania i podziękowań za wsparcie, współpracę, życzliwość oraz dobre słowo. Były kwiaty, życzenia i upominki. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i wspomnień…

Miłym akcentem była prezentacja opatrzona komentarzami Pani Wicedyrektor Joanny Wrońskiej, która miała na celu przypomnienie różnych wydarzeń, zarówno z życia szkolnego, jak i osobistego Pań odchodzących na emeryturę.

Pożegnanie wieloletnich pracowników szkoły, zostało połączone z podziękowaniami  skierowanymi przez zebranych także do nauczycieli, którzy zakończyli etap pracy zawodowej w murach naszej szkoły i będą ją kontynuować w innych placówkach. Od nowego roku szkolnego, miejsce pracy zmienią nauczyciele: Pani Anna Woźniak – nauczycielka fizyki i matematyki oraz Pan Paweł Leszek – nauczyciel języka angielskiego.

Życzymy spełnienia niezrealizowanych marzeń i rozwijania pasji!