XI SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Tradycyjnie ogłaszamy Szkolny Konkurs Fotograficzny. Już po raz XI. Regulamin, który Wam przesyłam w załączniku napisany został z myślą o tym, że jednak niebawem wrócimy do szkoły. Konkurs trwa do 19 kwietnia – jest więc wielce prawdopodobne, że zdjęcia przez Was zrobione będziecie mogli oddać mi osobiście. Jeżeli nauczanie zdalne się przedłuży – pomyślę o innej formie przekazania prac.

Z nagrodzonych zdjęć od 10 lat powstaje kalendarz promujący nasza szkołę. Wyjątkiem był ubiegły rok, gdzie plany pokrzyżowała nam pandemia. Dlatego też edycja 2021/22 stworzona zostanie ze zdjęć nagrodzonych zarówno w ubiegłym, jak i w tym roku szkolnym. Przewidziane są też oczywiście nagrody .

Pogoda za oknem jest niezwykle malownicza, wiosną na pewno też będzie pięknie. Warto pójść na spacer, spojrzeć na szkolnych przyjaciół oraz szkołę i otaczającą ją przyrodę przez obiektyw.

PS W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości – proszę pisać na Librusie; na każdą wiadomość odpowiem.

Pozdrawiam.

Monika Chylińska