Wycieczka do Olsztyńskiego Salonu Maturzystów

Dnia 12 września uczniowie klas maturalnych pojechali na Olsztyński Salon Maturzystów Perspektywy 2018. Uczniowie klas maturalnych mogli nie tylko zasięgnąć porad w zakresie wyboru szkoły wyższej czy kierunku, ale również przejrzeć ofertę uczelni publicznych i niepublicznych, wydawnictw edukacyjnych oraz szkół policealnych. W ramach Salonu odbyły się spotkania z ekspertami z OKE w Łomży. Uczniowie uczestniczyli w wybranych przez siebie wykładach z przedmiotów maturalnych z języka polskiego, języków obcych, matematyki, geografii, historii, WOS, biologii.

Na stoisku Perspektyw można było wziąć kompendium wiedzy o studiach i egzaminach  „Informator dla Maturzystów 2019”.  Organizatorem wycieczki była pani Iwona Krawiecka doradca zawodowy. Opiekunowie: Monika Chylińska,  Anna Modrzewska, Rafał Szczawiński

 

 

 

WordPress Image Gallery Plugin