Wigilia

Boże Narodzenie to najpiękniejsze święto spośród wszystkich świąt, szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć, tradycji, pachnące choinką. Spotkanie wigilijne jest także tradycją naszej szkoły i stanowi bardzo ważny element wspólnego przebywania ze sobą mieszkańców internatu.

Ta szczególna uroczystość odbyła się w naszym internacie 19 grudnia. Przy biało nakrytym stole spotkali się wychowankowie internatu z wychowawcami, Joanną Wrońską- kierownikiem Internatu, z Panią Anną Empel – dyrektorem ZS w Lubawie, z ks. Dawidem Galanciakiem i zaproszonymi gośćmi z naszej szkoły. Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości. Były płynące z serca życzenia, oraz wspólne śpiewanie kolęd przygotowane i zaśpiewane pod akompaniamentem Pani Mirosławy Zelmy.

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĄ
WYCHOWANKOWIE I PRACOWNICY INTERNATU
ZS W LUBAWIE!!!