TR KLASA V

rok szkolny 2023/2024

Zestaw podręczników i programów nauczania w technikum rachunkowości klasa 5
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 952/7/2022 WSiP Język polski. Oblicza epok. Zakres podstawowy i rozszerzony. cz. 1 i 2. Autorzy: D. Chemperek, A. Kalbarczyk, D. Trześniowski. Oblicza epok. Program nauczania języka polskiego. Liceum ogólnokształcące i tecznikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autorzy: A. Kalbarczyk, K. Olejnik brak
Język angielski 1139/2022 Macmillan Repetytorium. Podręcznik do szkół ponadpodstawowych. M. Rosińska, L. Edwards, M. Cichmińska Poziom podstawowy i rozszerzony Program nauczania j. angielskiego dla III etapu edukacyjnego (4-letnie liceum ogólnokształcące i 5-letnie technikum) na podbudowie II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) poziom III.1.P – zakres podstawowy, poziom III.1.R – zakres rozszerzony, M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgon brak
Język niemiecki 1138/2022/- Nowa Era/Draco Podręcznik z repetytorium dla szkół ponadpodstawowych do języka niemieckiego. Poziom podstawowy i rozszerzony. Katarzyna Szachowska, Sylwia Mróz-Dwornikowska, Anna Życka lub Repetytorium .Język Niemiecki. Lena Biedroń, Małgorzata Kazmierczak, Sławomira Kołsut. Draco Program nauczania języka niemieckiego. Podstawa programowa wariant III.2 Autor: Ewa Podpora – Polit/Program nauczania języka niemieckiego. Podstawa programowa wariant III.2 Autor: Lena Biedroń, Małgorzata Kazmierczak, Sławomira Kołsut. Draco brak
Historia 984/4/2022 WSIP Historia. Zakres podstawowy. Autorzy: Piotr Szlanta, Andrzej Zawistowski Historia. Program nauczania historii. Liceum ogółnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autor Jakub Lorenc brak
Wiedza o społeczeństwie 1034/2/2020 Nowa Era W centrum uwagi. W centrum uwagi. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Część 2. Autorzy: Arkadiusz Janicki, Lucyna Czechowska W centrum uwagi. Program nauczania wiedzy o społeczeństwie w zakresie podstawowym dla liceum ogólnokształacącego i technikum. Autor: Barbara Furman brak
Matematyka 988/4/2022 Nowa Era MATeMAtyka_4. Zakres podstawowy i rozszerzony. W.Babiański, L.Chańko Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres rozszerzony .D. Ponczek brak
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Religia
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym
Matematyka 988/4/2022 Nowa Era MATeMAtyka_4. Zakres podstawowy i rozszerzony. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres rozszerzony .D. Ponczek brak
Podręczniki z przedmiotów zawodowych należy kupować po uzgodnieniu z nauczycielem podczas pierwszych lekcji.