TL KLASA IV

rok szkolny 2023/2024

Zestaw podręczników i programów nauczania w technikum logistyczne _ klasa 4
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 952/6/2021 952/7/2022 WSiP Język polski. Oblicza epok. Zakres podstawowy i rozszerzony. cz. 1 i 2. Autorzy: D. Chemperek, A. Kalbarczyk, D. Trześniowski. Oblicza epok. Program nauczania języka polskiego. Liceum ogólnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autorzy: A. Kalbarczyk, K. Olejnik brak
Język angielski 1129/3/2021; NPP: 959/2/2019, SPP: 958/2/2019. NPP: 959/3/2020, SPP: 958/3/2020 1139/2022; Macmillan Impulse 3 B1+ Student’s Book C. McBeth, P. Reilly, J. Sobierska-Paczesny lub Checkpoint B1+/Checkpoint B2 David Spencer, Monika Cichmińska (w przypadku kontynuacji i dokończenia podręcznika) / Repetytorium. Podręcznik do szkół ponadpodstawowych. M. Rosińska, L. Edwards, M. Cichmińska Poziom podstawowy i rozszerzony Program nauczania j. angielskiego dla III etapu edukacyjnego (4-letnie liceum ogólnokształcące i 5-letnie technikum) na podbudowie II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) poziom III.1.P – zakres podstawowy, poziom III.1.R – zakres rozszerzony, M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgon Ćwiczenia – po ustaleniu z nauczycielem uczącym we wrześniu;
Język niemiecki 1138/2022/- Nowa Era/Draco Podręcznik z repetytorium dla szkół ponadpodstawowych do języka niemieckiego. Poziom podstawowy i rozszerzony. Katarzyna Szachowska, Sylwia Mróz-Dwornikowska, Anna Życka lub Repetytorium .Język Niemiecki. Lena Biedroń, Małgorzata Kazmierczak, Sławomira Kołsut. Draco Program nauczania języka niemieckiego. Podstawa programowa wariant III.2 Autor: Ewa Podpora – Polit/ Program nauczania języka niemieckiego. Podstawa programowa wariant III.2 Autor: Lena Biedroń, Małgorzata Kazmierczak, Sławomira Kołsut. Draco brak
Historia 984/4/2022 WSIP Historia. Zakres podstawowy. Autorzy: Piotr Szlanta, Andrzej Zawistowski Historia. Program nauczania historii. Liceum ogółnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autor Jakub Lorenc brak
Wiedza o społeczeństwie 1034/1/2019 Nowa Era W centrum uwagi. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Część 1. Autorzy: Arkadiusz Janicki, Justyna Kięczkowska, Mariusz Menz W centrum uwagi. Program nauczania wiedzy o społeczeństwie w zakresie podstawowym dla liceum ogólnokształacącego i technikum. Autor: Barbara Furman brak
Geografia 983/2/2020 983/3/2021 Nowa Era Oblicza geografii 2 zakres podstawowy T.Rachwał, R.Uliszak Oblicza geografii 3 zakres podstawowy Cz.Adamiak, A.Dubownik, M.Świtoniak Program nauczania geografii w zakresie podstawowym dla LO i technikum, E.M.Tuz, B.Dziedzic, B.Korbel brak
Biologia 1006/3/2021 Nowa Era Biologia na czasie 3, zakres podstawowy, J.Holeczek Program nauczania biologii dla LO i technikum, zakres podstawowy ,,Biologia na czasie”, K Kłosowska brak
Chemia 2-994/2/2020 Nowa Era To jest chemia 2 Program nauczania chemii w zakresie podstawowym dla liceum ogólnokształcącego i technikum -To jest chemia. R.Hassa, A. J. Mrzigod brak
Matematyka 971/4/2022 Nowa Era MATeMAtyka_4. Zakres podstawowy. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres podstawowy .D. Ponczek brak
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Religia
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym
Język angielski realizacja podręcznika wybranego do j. angielskiego brak
Podręczniki z przedmiotów zawodowych należy kupować po uzgodnieniu z nauczycielem podczas pierwszych lekcji. Podręcznik z języka angielskiego zostanie podany po ustaleniu z nauczycielem przedmiotu we wrześniu.