TE KLASA III

rok szkolny 2023/2024

Zestaw podręczników i programów nauczania w technikum elektrycznym _ klasa 3
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 952/5/2021 952/6/2021 WSiP Język polski. Oblicza epok. Zakres podstawowy i rozszerzony. cz. 1 i 2. Autorzy: D. Chemperek, A. Kalbarczyk, D. Trześniowski Oblicza epok. Program nauczania języka polskiego. Liceum ogólnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autorzy: A. Kalbarczyk, K. Olejnik brak
Język angielski 1129/2/2021; 1129/3/2021; NPP: 959/2/2019, SPP: 958/2/2019. Macmillan Impulse 2 A2+/B1 Student’s Book C. McBeth, P. Reilly, K. Kotorowicz-Jasińska / Impulse 3 B1+ Student’s Book C. McBeth, P. Reilly, J. Sobierska-Paczesny lub Checkpoint B1+ David Spencer, Monika Cichmińska (w przypadku kontynuacji i dokończenia podręcznika) Program nauczania j. angielskiego dla III etapu edukacyjnego (4-letnie liceum ogólnokształcące i 5-letnie technikum) na podbudowie II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) poziom III.1.P – zakres podstawowy, poziom III.1.R – zakres rozszerzony, M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgon Ćwiczenia – po ustaleniu z nauczycielem uczącym we wrześniu
Język niemiecki 970/4/2021 Nowa Era #trends 4 Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Ewa Kościelniak – Walewska, Anna Życka Program nauczania języka niemieckiego. Podstawa programowa wariant III.2 Autor: Ewa Podpora – Polit #trends 4 Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceów i techników. Ewa Kościelniak – Walewska
Historia 987/3/2021 WSIP Historia. Zakres podstawowy. Autorzy: Jarosław Czubaty, Piotr Szlanta Historia. Program nauczania historii. Liceum ogółnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autor Jakub Lorenc brak
Podstawy przedsiębiorczości 1039/2020/z1 Nowa Era Krok w przedsiębiorczość Z.Makieła, T.Rachwał Program nauczania przedsiebiorczości dla LO i technikum, Krok w przedsiębiorczość, M.Niesłuchowski brak
Geografia 983/1/2019,983/2/2020 Nowa Era Oblicza geografii 1 R. Malarz, M. Więckowski ;2 T. Rachwał, R. Uliszak zakres podstawowy Program nauczania geografii w zakresie podstawowym dla LO i technikum, E.M.Tuz, B.Dziedzic, B.Korbel brak
Biologia 1006/2/2020 Nowa Era Biologia na czasie 2, zakres podstawowy, autorzy: A.Helmin J.Holeczek Program nauczania biologii dla LO i technikum, zakres podstawowy ,,Biologia na czasie”, K Kłosowska brak
Chemia 2-994/2/2020 Nowa Era To jest chemia 2 Program nauczania chemii w zakresie podstawowym dla liceum ogólnokształcącego i technikum -To jest chemia. R.Hassa, A. J. Mrzigod brak
Fizyka 1001/3/2021 Nowa Era Odkryć fizykę 3 Program nauczania fizyki dla LO i technikum. Zakres podstawowy. Odkryć fizykę. M.Braun W.Śliwa brak
Matematyka —————- ————————– —————————– ———————– ———————–
Informatyka 974/3/2021 WSiP Informatyka 2. Zakres podstawowy. Wanda Jochemczyk, Katarzyna Olędzka Program nauczania informatyki w liceum i technikum. Zakres podstawowy. Wanda Jochemczyk, Katarzyna Olędzka brak
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Religia AZ-3-01/18 19.09.2018 św. Wojciech Klasa III i IV * Szukam nadziei (red.) ks. dr Radosław Mazur Z Bogiem w dorosłe życie – W poszukiwaniu nadziei
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym
Matematyka 988/3/2021 Nowa Era MATeMAtyka_3. Zakres podstawowy i rozszerzony. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres rozszerzony .D. Ponczek brak
Podręczniki z przedmiotów zawodowych należy kupować po uzgodnieniu z nauczycielem podczas pierwszych lekcji.