TE – KLASA II

rok szkolny 2023/2024

Zestaw podręczników i programów nauczania w technikum elektrycznym _ klasa 2
Przedmiot Nr dopuszczenia podręcznika Wydawnictwo Tytuł podręcznika, autor Program nauczania, autor Materiały dodatkowe
Język polski 952/3/2023/z1 952/4/2023/z1 WSiP Język polski. Oblicza epok. Zakres podstawowy i rozszerzony. cz. 1 i 2. NOWA EDYCJA. Autorzy: D. Chemperek, A. Kalbarczyk, D. Trześniowski Oblicza epok. Program nauczania języka polskiego. Liceum ogólnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autorzy: A. Kalbarczyk, K. Olejnik brak
Język angielski 1129/1/2022; 1129/2/2021 Macmillan Impulse 1 A2/A2+ Student’s Book G. Holley, K. Pickering, M. Inglot / Impulse 2 A2+/B1 Student’s Book C. McBeth, P. Reilly, K. Kotorowicz-Jasińska Program nauczania j. angielskiego dla III etapu edukacyjnego (4-letnie liceum ogólnokształcące i 5-letnie technikum) na podbudowie II etapu edukacyjnego (8-letnia szkoła podstawowa) poziom III.1.P – zakres podstawowy, poziom III.1.R – zakres rozszerzony, M. Krajewska, E. Piotrowska, A. Świgon Ćwiczenia – po ustaleniu z nauczycielem uczącym we wrześniu
Język niemiecki 970/3/2020 Nowa Era #trends 3 Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Ewa Kościelniak – Walewska, Anna Życka Program nauczania języka niemieckiego. Podstawa programowa wariant III.2 Autor: Ewa Podpora – Polit #trends 3 Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceów i techników. Ewa Kościelniak – Walewska
Historia 1147/2/2023 WSIP Historia. Zakres podstawowy. NOWA EDYCJA. Autor Jarosław Czubaty Historia. Program nauczania historii. Liceum ogółnokształcące i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autor Jakub Lorenc brak
Historia i teraźniejszość 1155/2/2022 WSIP Historia i teraźniejszość. Podręcznik część 2. Autorzy: Izabella Modzelewska – Rysak, Leszek Rysak, Karol Wilczyński, Marian Buczyński, Adam Cisek, Tomasz Grochowski, Witold Pelczer. Historia i teraźniejszość. Program nauczania historii i teraźniejszości. Liceum i technikum. Zakres podstawowy. Autorzy – Leszek Rysak, Izabella Modzelewska – Rysak brak
Podstawy przedsiębiorczości 1039/2020/z1 Nowa Era Krok w przedsiębiorczość Z.Makieła, T.Rachwał Program nauczania przedsiebiorczości dla LO i technikum, Krok w przedsiębiorczość, M.Niesłuchowski brak
Biologia 1006/2/2020 Nowa Era Biologia na czasie 2, zakres podstawowy, autorzy: A.Helmin J.Holeczek Program nauczania biologii dla LO i technikum, zakres podstawowy ,,Biologia na czasie”, K Kłosowska brak
Chemia 1-994/1/2020 Nowa Era To jest chemia 1 Program nauczania chemii w zakresie podstawowym dla liceum ogólnokształcącego i technikum -To jest chemia. R.Hassa, A. J. Mrzigod brak
Fizyka 1001/2/2020 Nowa Era Odkryć fizykę 2 Program nauczania fizyki dla LO i technikum. Zakres podstawowy. Odkryć fizykę. M.Braun W.Śliwa brak
Matematyka 360/2/2013/2015 Nowa Era MATeMAtyka 2 Program nauczania matematyki dla LO i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Autor:D. Ponczek brak
Informatyka 974/2/2023/z1 WSiP Informatyka 2. Zakres podstawowy. NOWA EDYCJA. Wanda Jochemczyk, Katarzyna Olędzka Program nauczania informatyki w liceum i technikum. Zakres podstawowy. Wanda Jochemczyk, Katarzyna Olędzka brak
Wychowanie fizyczne brak brak Nauczyciele wychowania fizycznego Autorski program nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Lubawie dla szkół ponadpodstawowych na podstawie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum,,Ruch- zdrowie dla każdego 3 brak
Religia AZ-4-01/18 19.09.2018 św. Wojciech Klasa II AZ-32-01/18-PO-6/21 Szukam dojrzałej wiary (red.) ks. dr Radosław Mazur Z Bogiem w dorosłe życie – W poszukiwaniu dojrzałej wiary
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym
Matematyka 988/2/2020 Nowa Era MATeMAtyka_2. Zakres podstawowy i rozszerzony. W.Babiański, L.Chańko, K.Wej Program nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres rozszerzony .D. Ponczek brak
Podręczniki z przedmiotów zawodowych należy kupować po uzgodnieniu z nauczycielem podczas pierwszych lekcji.