Lubawa na piątek

Maj jest ostatnim miesiącem szkolnego konkursu „Lubawa na piątek”. W kwietniowej rywalizacji najlepsze wyniki i czas osiągnął Tomasz Sikorski z klasy 2B, który otrzymał nagrody  ufundowane przez Radę Rodziców.

Tomku ogromne gratulację dla Ciebie!

 Zachęcamy do wzięcia udziału w zgłębianiu lokalnej historii już w najbliższy piątek.

Organizatorki – Katarzyna Bartkowska i Katarzyna Granacka