Szkolenie mechaników samochodowych

Dnia  13 lutego 2025 w auli naszej szkoły odbyło się szkolenie teoretyczno- praktyczne dla uczniów w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych .

Tematem spotkania była „Budowa, montaż i demontaż pasków i łańcuchów układu rozrządu”.

Prowadzącymi zajęcia byli przedstawiciele firmy DAYCO, która zajmuje się produkcją części samochodowych, Panowie: Andrzej Buczek i Bartłomiej Gimiński.

Serdecznie dziękujemy Panu Romanowi Czacharowskiemu za zorganizowanie tak ciekawego szkolenia.

Piotr Kuligowski