LUBAWA NA PIĄTEK

Konkurs LUBAWA NA PIĄTEK już kolejny rok gości podczas piątkowych, długich przerw w Zespole Szkół w Lubawie. Przypominam, iż celem rywalizacji  jest propagowanie historii regionu Ziemi Lubawskiej, znajomości baśni, legend oraz dziejów, osób i instytucji związanych z Lubawą. Majowa rywalizacja w konkursie „Lubawa na piątek” trwa w najlepsze. Przedstawiamy zwyciężczynię kwietniowych  rozgrywek – Karolinę Koszewską z klasy 3A, która uwielbia historię i z zainteresowaniem pogłębia  wiedzę dotyczą przeszłości swojej małej ojczyzny, jaką jest Lubawa.

Jeszcze raz dziękuję Radzie Rodziców za ufundowaniem nagród w konkursie.

Z lokalną historią widzimy się już jutro na długiej przerwie, a na początku czerwca czeka nas wielki finał całorocznych zmagań.

Do zobaczenia!

Katarzyna Granacka – organizator konkursu