Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w Halową Piłkę Nożną Chłopców

5 grudnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w Halową Piłkę Nożną Chłopców

Szkół Ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły. Grano systemem ,,każdy z każdym”. Nasza ekipa wygrała wszystkie pojedynki: z Mechanikiem Iława 2:0, LO Iława 8:0 i ZS Susz 7:0. Nasza drużyna jako triumfator zawodów powiatowych uzyskała awans do zawodów szczebla rejonowego województwa warmińsko-mazurskiego. Puchary wręczyła Pani Dyrektor Lidia Śmiechowska.

Skład reprezentacji Zespołu Szkół w Lubawie: Hubert Zadroga, Michał Rykaczewski, Wiktor Kamiński, Igor Chyrzyński, Błażej Chyrzyński, Szymon Licznerski, Dawid Kuczyński, Maciej Górski, Filip Fafiński i Piotr Krużewski. Opiekun: Patryk Aranowski.
Zdjęcia: Kinga Marszelewska

Nagrody zostały ufundowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Iławie, którego koordynatorem jest Pan Andrzej Samoszuk.