Szkolenie teoretyczno – praktyczne

Dnia 6 grudnia 2023 roku w Zajeździe COPERNICUS odbyło się szkolenie teoretyczno- praktyczne dla uczniów klas drugich i trzecich Branżowej Szkoły Pierwszego Stopnia Zespołu Szkół w Lubawie w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, przeprowadzone przez przedstawiciela firmy NTN-SNR. Tematyka szkolenia związana była  z  wiedzą i zdobyciem umiejętności w zakresie budowy, zasady działania, przykładów uszkodzeń oraz diagnostyki łożysk, układów pasowych rozrządu i napędu urządzeń dodatkowych. Spotkanie to było zorganizowane dzięki uprzejmości Pana inż. Romana Czacharowskiego i Pani Anny Kruszyńskiej, którym serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

                                                                                                         Piotr Kuligowski

                                                                                     Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych