KONKURS – WITAJ MAJ, TRZECI MAJ!

Już w ostatnich dniach kwietnia  podczas lekcji historii uczniowie klas 2 N i 2 D, pod kierunkiem Pani Katarzyny Granackiej, realizowali treści dotyczące okoliczności rozbiorów Polski oraz uchwalenia pierwszej w Europie KONSTYTUCJI.

Uczniowie wzięli udział w klasowych konkursach wiedzy dotyczących powyższych zagadnień. Celem projektu było pokazanie kolejnego, ciekawego sposobu poszerzania wiedzy historycznej. Młodzież w grupach, w oparciu o materiał źródłowy przygotowała pytania. Finałem pracy był konkurs WIWAT MAJ, TRZECI MAJ!

Po zaciętej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:

KLASA 2N

Pierwsze miejsce – Marcin Borkowski

Drugie miejsce – Patrycja Jakubowska

Trzecie miejsce – Julia Kamińska

KLASA 2D

Pierwsze miejsce  – Antonina Dynarska

Drugie miejsce  – Bartłomiej Flaszyński

Trzecie miejsce  – Igor Wiśniewski

Uczniowie na forum klasy otrzymali nagrody rzeczowe oraz vouchery do Empiku ufundowane przez Radę Rodziców!

Zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.