I Turniej Stołowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Lubawie

Pierwszego dnia wiosny w internacie odbył się I Turniej Stołowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Lubawie. Do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn: dyrektorzy, Rada Rodziców, nauczyciele, wychowawcy internatu, pracownicy administracji, konserwatorzy, wychowankowie internatu oraz uczniowie szkoły. Rozgrywki odbyły się systemem każdy z każdym, a sędziowali je Pan Patryk Aranowski oraz Pan Mirosław Gajewski. Po zaciętych meczach wyłoniono zwycięzców:

I miejsce wywalczyli uczniowie szkoły- Antoni Urbański oraz Tymoteusz  Zawadzki, uczniowie klasy 1B Technikum Elektrycznego,

II miejsce- pracownicy administracji szkolnej- Pani Agnieszka Curzydło i Pani Dominika Splitt

III miejsce Rada Rodziców- Pan Roman Gancarz i Pan Piotr Kamiński.

Całej imprezie towarzyszył dobry humor oraz świetna zabawa.

Dziękujemy wszystkim za sportowe zmagania i życzymy dalszych sukcesów.