Wycieczka klasy II B i III B

W ramach integracji uczniów technikum elektrycznego w 7.12.2022 uczniowie klasy II B i III B wyruszyli na wycieczkę do Bydgoszczy i Torunia.

Wraz z opiekunami Panami Jędrzejem Bojarski, Zbigniewem Elminowskim i Jarosławem Pankowskim uczniowie udali się do Bydgoskiej Fabryki Kabli Tele-fonika S.A. Na wstępie uczniowie brali udział w wykładzie na temat działalności firm zorganizowanym przez pracowników. Później uczniowie podzieleni zostali na dwie grupy i wraz z opiekunami i pracownikami fabryki ruszyli na zwiedzanie. Zwiedzana była hala produkcyjna, laboratorium wysokich napięć oraz laboratorium kontroli jakości. Dzięki temu uczniowie poznali proces produkcji kabli, ich budowę oraz proces kontroli ich jakości

Po zakończonej wizycie w Bydgoskiej Fabryce Kabli wycieczka udała się do kręgielni w galerii Plaza w Toruniu gdzie, uczniowie mieli możliwość zaznać trochę sportu oraz zintegrować się w miedzy klasowej rywalizacji.