Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Dnia 23. Listopada 2022 roku w Elblągu 3 uczennice z Zespołu Szkół w Lubawie  otrzymały stypendia Prezesa Rady Ministrów. „Wasze marzenia stają się dla was realnymi celami do realizacji” – mówił Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki, który wręczył dyplomy stypendystom.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, którzy otrzymali promocję
z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Wśród grona uhonorowanych osób z Zespołu Szkół w Lubawie znalazły się:

  • Magdalena Markowska – uczennica klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego
  • Wiktoria Kozłowska – uczennica klasy czwartej Technikum
  • Aleksandra Łukaszewska – uczennica klasy czwartej Technikum

Wszystkim stypendystom oraz ich Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!