Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach 21-25 listopada 2022r. społeczność Zespół Szkół bierze udział w międzynarodowym projekcie promującym świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości organizują bezpłatne warsztaty, debaty, kampanie promocyjne z zakresu zakładania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania rynku pracy i budowania własnej marki.  Uczniowie uczestniczą w spotkaniach z urzędnikami, pracownikami banków, ubezpieczalni, kucharzami, przedstawicielami lokalnych firm: Oristo, Szynaka, Libro, Krzysztof Jędrychowski oraz Mleczarnia Turek i Herbapol. W ramach projektu uczniowie Technikum Logistycznego brali też udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych.

Wszystkie działania podjęte w Tygodniu Przedsiębiorczości miały na celu zdobywanie wiedzy  i aktywizację uczniów z zakresu przedsiębiorczości i rozwoju zawodowego.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za współpracę.