DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 1 N

Abyście czyści i pachnący byli,
sale wietrzyli, śmieci wynosili,
do szkoły po nauki w radosnych podskokach pędzili!

W piątek 30 września w klasie 1 N było głośno i radośnie nie bez przyczyny. Uczennice wspólnie z wychowawczynią Panią Katarzyną Granacką przygotowały z okazji Dnia Chłopaka dla męskiej części klasy kilka konkurencji. Jednak na początku na  wszystkich czekała gorąca pizza, która w mgnieniu okaz zniknęła z kartonów. Następnie chłopcy musieli z zamkniętymi oczami malować postaci Roberta Lewandowskiego, Adam Małysza, bajkowego smerfa i Shreka. Następnie była zabawa z makaronem i malowanie paznokci dziewczynom. Żadna nie narzekał na efekt końcowy. Każdy z panów po ukończeniu konkurencji otrzymał CERTYFIKAT SUUUUUUPER CHŁOPAKA nadany przez damską część klasy.

45 minutowe lekcja okazała się niezwykłą formą integracji młodzieży.