Dzień Sportu w Zespole Szkół w Lubawie

1 czerwca w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali zawody sportowe pomiędzy drużynami nauczycieli oraz uczniów.  

Młodzież zgromadzona na widowni dopingowała swoim koleżankom i kolegom.

Rozegrano mecze w siatkówkę, rywalizowano na torach przeszkód  i grano w dwa ognie. Osoby uczestniczące w poszczególnych konkurencjach  otrzymały upominki, które wręczyła Pani Wicedyrektor Joanna Wrońska.  

Na zakończenie młodzież wspólnie z gronem pedagogicznym spontanicznie zatańczyła belgijkę. Celem imprezy  była integracja środowiska szkolnego.  Wszyscy zgodnie stwierdzili, że pomysł tego spotkania okazał się trafiony.

Pierwszy dzień czerwca w naszej szkole minął w wesołej  i sportowej atmosferze.  

Zdjęcia: Patryk Aranowski, Aleksandra Jędrychowska

Opracował Patryk Aranowski