Mistrzostwa Powiatu SZS w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych

Dnia 31.05.2022 r w Iławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

Do rywalizacji przystąpili również uczniowie Zespołu Szkół w Lubawie. Biegi przełajowe odbywały się na dystansach 800 metrów dla dziewcząt i 1000 metrów dla chłopców. Wyniki były przeliczane na punkty i o końcowej klasyfikacji decydowała ilość punktów 4 zawodników i 4 zawodniczek z danej szkoły. Rywalizacja była bardzo zacięta w każdym biegu. Po przeliczeniu punktów szkoła z Lubawy zajęła 2 miejsce w powiecie.

Uczniowie reprezentujący szkołę:

  1. Truszczyńska Dominika
  2. Modrzewska Natalia
  3. Zdrojewska Wiktoria
  4. Strużyńska Martyna
  5. Pruchniewski Dawid
  6. Frankiewicz Łukasz
  7. Makowski Łukasz
  8. Giziński Jakub
  9. Kliniewski Patryk

Opiekunami podczas zawodów byli nauczyciele szkoły Mirosław Gajewski i Patryk Aranowski.