ODWIEDZAMY ZAPRZYJAŹNIONĄ SZKOŁĘ
DZIEŃ ZAWODOZNAWCZY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MROCZNIE

Udział naszych uczniów wraz z opiekunami w Dniu Zawodoznawczym w Szkole Podstawowej w Mrocznie na stałe jest wpisany w harmonogram Zespołu Szkół w Lubawie. To zarówno tradycja, jak i okazja do promowania wizerunku naszej szkoły.

Nasze stoisko przygotowało nie tylko wyczerpujące informacje na temat szkolnej oferty edukacyjnej, ale również kilka atrakcji. Uczniowie zaproszonych szkół mogli poeksperymentować i stać się choć na chwilę elektrykiem, technikiem rachunkowości czy logistykiem. W atrakcyjnej formule, pełnej doświadczeń i zadań tematycznych, przedstawiciele naszej szkoły przybliżyli konkurencyjne na rynku pracy zawody. Stoisko cieszyło się niemałym zainteresowaniem.

Mamy nadzieję, że udało się w tak krótkim czasie przekonać młodzież, która niedługo będzie podejmować, jakże ważne życiowe decyzje, dotyczące wyboru zawodu, iż Zespół Szkół w Lubawie to szkoła gwarantująca odpowiednie wykształcenie, stojące na wysokim poziomie, otwierająca drogę na prestiżowe studia lub umożliwiająca podjęcie wymarzonej i dobrze płatnej pracy.

C Z E K A M Y  NA WAS !!!