MATURA PRÓBNA Z OPERONEM LISTOPAD 2019 r.

W dniach 19 – 21 listopada 2019 r. odbyła się w Zespole Szkół matura próbna organizowana wspólnie z wydawnictwem Operon.

Podczas trzech dni zmagań uczniowie mieli do napisania egzaminy z poziomu podstawowego:  j. polski, j. angielski i matematyka, oraz jeden egzamin do wyboru z poziomu rozszerzonego: biologia, chemia, fizyka, geografia, matematyka, j. polski, j. angielski, j. niemiecki.    

Egzamin próbny to pierwsza przymiarka do egzaminu maturalnego, podczas której uczniowie ćwiczą procedury, oswajają stres, jak również uczą się zarządzać czasem podczas egzaminu. Co najważniejsze jednak, sprawdzają na jakim etapie są w przygotowaniach do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. 

Poniżej przedstawiona została grafika obrazująca, ilu uczniów wybrało poszczególne rozszerzenie. 

0
Język polski - poziom podstawowy
0
Matematyka - poziom podstawowy
0
Język angielski - poziom podstawowy
0
Geografia - poziom rozszerzony
0
Język polski - poziom rozszerzony
0
Matematyka- poziom rozszerzony
0
Język angielski - poziom rozszerzony
0
Historia - poziom rozszerzony
0
Biologia - poziom rozszerzony
0
Chemia - poziom rozszerzony