Europejski Dzień Języków 26.09.2019 r.

         Już po raz kolejny nasza szkoła dołączyła do Europejskiego Dnia Języków, który odbył się  26.09.2019r.  a  jest już organizowany od 2001 roku z inicjatywy Rady Europy we współpracy z Komisją Europejską. Tym razem uczniowie zmagali się z językowymi zadaniami wśród swoich najbliższych kolegów i koleżanek z klasy. Były prezentacje, plakaty, kahooty, quizzlety, Qr-cody i wiele innych językowych zmagań. Ten dzień to czas na pokazanie uczniom różnorodności kulturowej i językowej Europy jako bogactwa, które należy rozwijać i pielęgnować oraz do zachęcenia uczniów do  uczenia się języków przez całe życie: zarówno  w szkole, jak i poza nią,  w  celu kontynuacji nauki, jak i na potrzeby kariery  zawodowej, zwiększenia mobilności czy też dla własnej przyjemności lub udziału w wymianie międzynarodowej.

Nauczyciele Języków Obcych.