,,NAJLEPSZY W ZAWODZIE”

Dnia 28.05.2019r. w Zespole Szkół w Lubawie odbył się konkurs gastronomiczny pod hasłem ,,NAJLEPSZY W ZAWODZIE”. Celem konkursu było promowanie młodych adeptów sztuki kulinarnej, doskonalenie umiejętności zawodowych, rozbudzanie inicjatywy i pomysłowości uczniów.

        Uczniowie przygotowali potrawy w dwóch kategoriach: danie główne i deser. Jury w składzie; dyr. Anna Empel, wicedyr. Hanna Wardowska oraz szef kuchni z restauracji SPICHLERZ Błażej Więczkowski oceniali organizację pracy, higienę pracy, obróbkę wstępną surowców, wygląd, dekorację potrawy oraz smak.

W kategorii DANIE GŁÓWNE przyznano:

I miejsce Kacprowi Kuczyńskiemu z kl. 3e

II miejsce Agacie Dudek z kl. 3e

III miejsce Sebastianowi Śliwińskiemu z kl. 3e

W kategorii DESER przyznano:

I miejsce Klaudii Kuchciak z kl. 2e

II miejsce Alicji Jackowskiej z kl. 2e

III miejsce Ewelinie Susmarskiej z kl. 2e