VI Szkolny Konkurs „Mistrz zasad rachunkowości”

Dnia 19.03.2019 r. odbył się VI wewnątrzszkolny konkurs z rachunkowości p.n. „Mistrz zasad rachunkowości”. W konkursie wzięło udział 37 osób z  drugiej, trzeciej i czwartej  klasy  technikum ekonomicznego. Uczestnicy konkursu w ciągu godziny odpowiadali  na 50 pytań testowych zamkniętych z zakresu zasad rachunkowości. Po sprawdzeniu prac przez jury ogłoszono wyniki, i tak:

I miejsce i tytuł „Mistrza zasad rachunkowości” w roku szkolnym 2018/2019 zdobyła  Dąbrowska Ewelina z klasy II H

II miejsce zdobyła Frydrych Angelika z klasy IV H ;

III miejsce zdobyła Piontkowska Weronika z klasy III H .

GRATULUJEMY!!!

W nagrodę uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki z rąk Pani V-ce Dyrektor Lidii Śmiechowskiej.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i życzymy powodzenia.

Organizatorzy konkursu: Wiśniewska Agnieszka i Wiśniewska Izabela.