IX Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej ”Śpiewajmy w językach obcych”.

15 marca w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbył się IX Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej ”Śpiewajmy w językach obcych”, w którym wzięły udział uczennice z Zespołu Szkół  w Lubawie – Jagoda Dymczyk (śpiew) i Wiktoria Taranowska (gitara).

Festiwal był udany, publiczność mogła usłyszeć aż 14 utworów. Poza uczennicami z naszej szkoły, udział brali również uczniowie z Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie, Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Iławie, a także z będącego gospodarzem Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja.

Przewodnicząca jury pani Grażyna Piękos – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie, chwaliła uczniów za  bardzo wysoki poziom, który z roku na rok jest coraz wyższy.

Jagoda Dymczyk w towarzystwie akompaniującej Wiktorii Taranowskiej w utworze Shallow (Lady Gaga i Bradley Cooper) wyśpiewała I wyróżnienie. Gratulujemy!

Organizatorka konkursu pani Monika Karłowska zaprasza na kolejną edycję festiwalu  w 2020 roku.