Sukcesy naszych lekkoatletów podczas Halowych Mistrzostw Województwa

15 lutego 2019r. na obiektach OSiR w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa w skoku wzwyż, pchnięciu kulą i indywidualnych zimowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców II Memoriał im. Zbigniewa Kuligowskiego. Były to wspólne zawody dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w których wzięło udział ponad 300 uczniów. Nasi lekkoatleci trzykrotnie stawali na podium. Pierwsze miejsce w pchnięciu kulą 3kg z wynikiem 14,14m zajęła Daria Siemińska, trzecia z wynikiem 10,63m była Magdalena Jarząbek. Natomiast w rozgrywanych po raz pierwszy na tych mistrzostwach, w zimowych biegach przełajowych na dystansie 1500m, na drugim miejscu uplasował się Jakub Dąbrowski. Opiekunem naszych uczniów był Patryk Aranowski